.

.

Нас дополнително голема долга грижа за коса прилагодлива капа за ноќно спиење капа за капакот на главата

Нас дополнително голема долга грижа за коса прилагодлива капа за ноќно спиење капа за капакот на главата

Оценка на стоката:

DEN 128.96
Достапност
Производот е достапен

1 парчиња свиленкаста долга прилагодлива капа за спиење Висока еластична лента за коса ноќно капаче хемо -капа Материјал : полиестер. Големина : една големина одговара на сите (прилагодливи). Бои : како што е прикажана сликата. Сезона : Пролет, лето, есен, зима. Забелешка : Ве молиме, дозволете мала разлика поради рачна мерка, горенаведените димензии се само за повикување. Список на пакети : 1*капа. 100% сосема нов и висок квалитет. 1 парчиња свиленкаста долга прилагодлива капа за спиење Висока еластична лента за коса ноќно капаче хемо -капа. Материјал : полиестер. Големина : една големина одговара на сите (прилагодливи). Бои : како што е прикажана сликата. Сезона : Пролет, лето, есен, зима. Забелешка : Ве молиме, дозволете мала разлика поради рачна мерка, горенаведените димензии се само за повикување. Список на пакети : 1*капа. 100% сосема нов и висок квалитет. Висококвалитетни ткаенини кои се свилени меки и удобни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката