.

.

Прекрасен Мир И Смиреност На Френи Кид Природен, Рачно Изработен Комплет Бомби За Капење, Богат Со Есенцијално Масло, Сол, Кокосово Масло, Леска Од Вештерки 2,5 мл

Прекрасен Мир И Смиреност На Френи Кид Природен, Рачно Изработен Комплет Бомби За Капење, Богат Со Есенцијално Масло, Сол, Кокосово Масло,

Оценка на стоката:

DEN 72.00
Достапност
Производот е достапен

Потопете ги и смирете ги болните мускули со оваа бомба за затоплување на бањата за да ви помогнеме да се вратите во теретана, суд или патека. Оваа бомба за капење е специјално дизајнирана само за деца! Формулирани со етерични масла кои помагаат да се промовира спокојна атмосфера што ќе ги натера да бројат овци за кратко време. Направено Со Етерични Масла од мандарински, лаванда бугарски, Ветивер и Сладок Портокал. Оваа бомба за капење е специјално дизајнирана само за деца! Формулирани со етерични масла кои помагаат да се промовира спокојна атмосфера што ќе ги натера да бројат овци за кратко време. Состојки : Сода Бикарбона, Лимонска Киселина, Епсом Сол, Кокосово Масло( МКТ), Леска Од Вештерки, Мешавина Од Чисти Есенцијални Масла од мандарина, лаванда бугарски, Ветивер И Сладок Портокал и Природен Пигмент Од Земја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката