.

.

СУНСУМ Божествена Женска Енергија, Самољубие, бања &засилувач; Тело, Подарок Постави Масло за Тело)

СУНСУМ Божествена Женска Енергија, Самољубие, бања &засилувач; Тело, Подарок Постави Масло за Тело)

Оценка на стоката:

DEN 1008.00
Достапност
Производот е достапен

Подарок сет вклучува : 1 Мами Ватаitualуална Бања Сол 10 мл, 1 Лаванда И Пченица Цветни Стапче 6", 1 Пат Е Исцелител Личен Мирис 30мл Откако ќе го размачкате просторот и ќе се натопите во salуалните соли за капење, можете да го облечете вашето тело со Мирис На Потпис На Сонце од нашата линија на мириси. Достапни се повеќе мириси. Мами Вата Salуалните Соли за Капење содржат мешавина од минерални соли придружени со колкови од роза и сушено цвеќе од марокански Рузмарин. Ботаничката Колекција Сунсум вклучува куриран избор на рачно изработени домашни производи, предмети за лична нега, уникатни подароци и занаетчиски материјали. Секој производ е смислено дизајниран со вистински сушени цвеќиња и растенија од локални лозари. Бидејќи користиме сушено цвеќе, нема потреба од вода за одржување на природната убавина на нашите производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката