.

.

Мраз мраз на Temorah Tungsten

Мраз мраз на Temorah Tungsten

Оценка на стоката:

DEN 174.88
Достапност
Производот е достапен

Вигер на волфрам со висока густина, одлично прскање Ultrastrong Premium јапонски куки. Привлекува риболов на мраз. УВ сјај во темница. Големина : (3мм/0,5g/#16 кука); (4mm/1g/#14 кука); (5мм/1.85g/#12 кука); (6mm/3g/#8 кука). Вигер на волфрам со висока густина, одлично прскање. Ultrastrong Premium јапонски куки. Привлекува риболов на мраз. УВ сјај во темница. Големина : (3мм/0,5g/#16 кука); (4mm/1g/#14 кука); (5мм/1.85g/#12 кука); (6mm/3g/#8 кука). Внимание : Ве молиме, држете се на дофат на деца. Ве молиме, бидете внимателни со прстите кога ја користите куката за риболов. Ако топлината волфрам на свирка, ќе се стопи ако надмине 608 степени Фаренхајт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката