.

.

Tijeyi Snapback капи за момчиња мажи Snapback капи стан Билм, женски бејзбол капа, симпатична смешна капа камион, тато капа, капа

Tijeyi Snapback капи за момчиња мажи Snapback капи стан Билм, женски бејзбол капа, симпатична смешна капа камион, тато капа, капа

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Затворање на привремено. Само миење на рацете. (Прилагодлива капа на црна камионџија) : Прилагодливото затворање на предвремено го прави рамни капи за сметки за мажите лесно да се затегнат или олабават, одговараат на 21,6 "- 23,6" обем на главата. Менс капачиња, рамни капачиња за мажи, одговарајќи на повеќето луѓе со различни големини на главата, уживаат во совршено вклопување. Прилагодлив дизајн на тока на задниот дел. Оваа црна опремена капа е погодна за мажи или жени, со мек класичен изглед на панелот што испушта несакани брчки. (Дишење и удобно) : Штамата за Snapback е изработена од висококвалитетен полиестер, за перење и издржлив. Капите за Snapback имаат 6 панел структура, 6 везени очни капаци помагаат да ја одржувате главата да се чувствувате пријатно во секое време. Рамни капи за мажи за мажи, црни капи за мажи за мажи, погодни за сите сезони. Особената шема нема да ве изневери. (Широка пригодна пригода за капи со капи за мажи) : Црните капи за камиони за мажи. Можете да користите Snapback Mens Chats во различни прилики, како што се активности на отворено, хипхоп, риболов, планинарење, пешачење, спорт, танцување, трчање, возење. Црната опремена капа има поширок рамен преден фронт кој помага подобро да ги заштити очите и лицето од сонцето, за да можете појасно да видите кога возите, играте спорт или се релаксирате надвор. (Одлична идеја за подароци) : Црни капи за мажи, капи за сурфање за мажи, сопствени капи за мажи. Нашата цел е да ви помогнеме да го искажете вашиот уникатен стил. Црните капи со капи за мажи. Овие широко распространети капачиња за широко распространетост прават прекрасен роденден, дипломирање, годишнина, Божиќ или идеја за подароци за празници за вашиот сопруг чичко и брат. (Рамни капаци за мерење за мажи) : Упатства за миење на рацете за миење на рацете. Капчињата за Snapback Mens се перат и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката