.

.

Куче Хелиос Грејзер Водоотпорен Отворен Патување Сува Храна Диспензерот Торба, 3Л, Бела

Куче Хелиос Грејзер Водоотпорен Отворен Патување Сува Храна Диспензерот Торба, 3Л, Бела

Оценка на стоката:

DEN 402.72
Достапност
Производот е достапен

Водоотпорен и врвот Ролни и Токи во место, така Што Вашата Храна секогаш останува Свежа и Сува Притиснете и Извртувајте Ја Млазницата што и ја прицврстува и дисперзира храната. Двострани Ремени За Тока се поврзуваат со секој Ранец. Достапно во Повеќе Бои. Совршена Патна Торба на Отворено за Хранење Мачки и Кучиња во Движење. Опис на возраста : Сите Животни Фази. Кучето Хелиос "Грејзер" Водоотпорна Торба За Диспензерот За Сува Храна За Патување На Отворено е составена од специјално развиен композитен материјал кој е целосно Водоотпорен, Лесен и Издржлив. Насочени со армирана најлонска рачка за носење и 3 Ремени За Тока што се прицврстуваат на Сите Ранци или Багажи и дополнително обезбедуваат И чуваат Храна За Мачки и Кучиња и Третираат целосно Суви. На врвот На Патувањето Пасиште Храна И Лекување Диспензерот ролни за поставување на потрошен материјал и ролни затвори и Велкрос во место спречување на било која храна од истурање или излегување и понатаму Токи затворени за зачувување на свежината на храната и безбедноста на храната. Карактеристики водоотпорен отварач за Бирање И Извртување За правилно издавање храна додека ја одржувате храната свежа и безбедна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката