.

.

Миленичиња Спомен Подароци Божиќ Украс-Куче Спомен Божиќ Орнаменти За Елка-Миленичиња Загуба Подароци За Кучиња - Миленичиња Сеќавање Орнаменти-Миленичиња Мачка ?

Миленичиња Спомен Подароци Божиќ Украс-Куче Спомен Божиќ Орнаменти За Елка-Миленичиња Загуба Подароци За Кучиња - Миленичиња

Оценка на стоката:

DEN 223.84
Достапност
Производот е достапен

Точно, најблиските може да го напуштат овој свет, тие никогаш не им го оставаат подарокот на срцето на вашите најблиски-Славете ги животните спомени со нашите нераскинливи украси засекогаш за спомен; исто така, ценете ги вашите емоции додавајќи ги оваа сезона во вашата скапоцена колекција украси-Нашите пенливи украси што се лулаат на мистична Елка или магичен украс стојат воодушевете го празничниот дух, додадете скокотлива радост и раширете ја благодатта низ слаткиот дом Може да се прикаже во текот на целата година за да се негуваат спомените или како атрактивен домашен декор! - Нашиот е мал семеен бизнис со единствена цел да им обезбедиме на нашите ценети клиенти 100% задоволство од нашите производи и услуги со најдобар квалитет - ако не го сакате, само кажете ни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката