.

.

Автоматски фидери за миленичиња диспензери за вода керамика миленичиња вода фонтана Автоматска циркулација вода што тече фонтана мачка куче Филтрирана вода супе?

Автоматски фидери за миленичиња диспензери за вода керамика миленичиња вода фонтана Автоматска циркулација вода што тече фонтана

Оценка на стоката:

DEN 1430.40
Достапност
Производот е достапен

[Големина на производот] : Должина : 28 см Висина : 14см [Капацитет за складирање на вода] : 1200 мл. [Ниска децибела] Фонтаната за миленичиња е дизајнирана со пумпа за намалување на бучавата и има ултра тивко намалување на вибрациите за тивка употреба во текот на ноќта за да им помогне на вас и вашето домашно милениче да уживаат во одмор на ноќен сон. [Применливи миленичиња] : Запознајте ги потребите за пиење на мачки, кучиња, птици и други мали животни - лесен за употреба и чистење - може да се користи и како домашна декорација, поубава. Лесно да се исчисти широко шише и база на уста. Одлично за повеќе домаќинства за миленичиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката