.

.

LackyMeet миленичиња мачка играчка крпа пердув задева мачка играчка риба топка глушец глушец мачка играчка 2 парчиња пакет 红色 套装 套装 套装 套装 套装 套装 套装

LackyMeet миленичиња мачка играчка крпа пердув задева мачка играчка риба топка глушец глушец мачка играчка 2 парчиња пакет 红色 套装

Оценка на стоката:

DEN 779.20
Достапност
Производот е достапен

Играчките за пердуви од ткаенини се забавни за играње Ефективно против домашни миленици, агресивни, срушени, безброј, здодевни, срушени. Шарените пердуви се убави. Искушението за апсорбирање на шарени пердуви ја прави мачката да не може да се спротивстави. Избраните висококвалитетни џакард крпа, материјалите за крпа од џакард се внимателно избрани, меки и удобни. Модел на цвеќе за печатење, шарена цветна шема, подобрување на бојата, најразлични облици на цртани филмови, четири облици на цртани филмови, можете да изберете по волја. Категорија на производи : Gnawing Toyscolor : глушец кафе, глушец црвено, глушец сино, loveубов кафе, loveубов црвено, loveубов сино, риба кафе, риба црвена, риба сина, топка кафе, топка црвена, топка сина, костум за кафе, црвен костум, сина соодветна тежина : 5 Gmaterial : кадифенска категорија : играчки за миленичиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката