.

.

Vivobarefoot Primus Trail II FG Сите Временски Услови, Машки Теренски Чевли Со Бос Цврст Ѓон За Земја

Vivobarefoot Primus Trail II FG Сите Временски Услови, Машки Теренски Чевли Со Бос Цврст Ѓон За Земја

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Гумен ѓон Направено со рециклирани материјали со високи перформанси, за да се создадат лесни и обувки за дишење за одличното отворено. Влошката За Изведба На Цут се состои од пена со високи перформанси направена од биомаса на алги што ги оштетува нашите океани. Ова Виво одговара на мало, затоа предлагаме да се помести една големина нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката