.

.

Менс Ме Толку Трнлив Маица Смешни Роуз Секс Шега Маица За Момци

Менс Ме Толку Трнлив Маица Смешни Роуз Секс Шега Маица За Момци

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Поли/Памучна Мешавина Произведено во САД Или Увезено. Машинско Перење. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД. Ние ги печатиме нашите графички маици со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : ние ги произведуваме нашите маици за да бидеме најдобри супер меки висококвалитетни кошули. Тие се направени од памук со прстен за да го добијат тоа удобно гроздобер вклопување и чувство. Растегливиот материјал ќе одговара на секоја форма на телото за да изгледате најдобро. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Без разлика дали сте слатки и симпатични или саркастични и нервозни, подгответе се да се забавувате со оваа графичка маичка. Машина за перење (внатре надвор во ладна вода, висат сува,). Достапни се поголеми димензии-3 XL 4 XL И 5 XL-за повеќето дизајни на новини. СМЕШНИ СЕКСИ МАИЧКА : Сакате да ја покажете вашата жешка сопруга, или само да ја покажете вашата непослушна страна? Носете ја оваа маица за возрасни на забава и сигурно ќе ги импресионирате сите ваши пријатели со смеа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката