.

.

5.11 Машки тактички урбани панталони за брзо-так

5.11 Машки тактички урбани панталони за брзо-так

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Затворање на копчињата. Отпорна на вода финиш со лесна 4,7 мл. 100% полиестерска ткаенина за брзо-так. Засилени предни комунални џебни рабови со 5 вкупно џебови. 27 линиски меламин копче за централно затворање на предниот дел. Флексибилна, само-прилагодување на половината со 7 јамки.11 го воведува урбаниот пант за брзо так, дизајниран да биде најдобриот пантолона за секојдневно работно носење, додека останува дише и флексибилно.11 Тактиката го воведува урбаниот пант за брзо так, дизајниран да биде најдобар пантолона за секојдневно работно носење, додека останува дише и флексибилно. Исто така достапно во карго стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката