.

.

Раб Асцендор светло качулка - машко длабоко мастило, xl

Раб Асцендор светло качулка - машко длабоко мастило, xl

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Одговорна колекција : Рециклирана/репродуцирана Материјал : 94% рециклиран полиестер, 6% еластан. Изолација : руно. Одговорна колекција : Рециклирана/репродуцирана. Материјал : 94% рециклиран полиестер, 6% еластан. Изолација : руно. Кога правиме стрмно искачување на 8 -от терен на денот, асценден светлината Худи ги спречува алпските налети да ја фрлаат нашата концентрација. Неговиот дизајн на дишење е подеднакво изолационен и мек против нашата кожа, додека под-хемметниот аспиратор ги спречува ушите да не се борат во студот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката