.

.

Ваксав машка атлетска атлетска атлетска атлетска густина на летање на отворено патики за пешачење Тенис трчање чевли за одење

Ваксав машка атлетска атлетска атлетска атлетска густина на летање на отворено патики за пешачење Тенис трчање чевли за одење

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Увезени Платформата мери приближно 0,50 ". Вампи материјал : ткаенина од мрежи, висока густина, супериорен квалитет, технологија на ткаење на летање, здив, чувајте ја циркулацијата на воздухот во чевлите за да ги задржите чевлите суви и удобни. Еластичен материјал : еластичен мд, густо единствено дно, Моден стил, многу мек, одличен ефект на враќање и лесен, апсорпција на шок, обезбедување силна заштита за глуждот и коленото. Горниот дел од решетката за дишење со нозете кога трчате и ви помагаат да ја намалите иритацијата. Покрај тоа, тоа е доволно издржливо за да се овозможи подножјето да дишат.Флексибилноста и стабилноста. Удобната и дишечка внатрешна постава има добра текстура и добра флексибилност, давајќи нежна грижа на нозете. Модерен и модерен дизајн на изглед е во согласност со естетиката на луѓето. Фитнес, салата, пешачење, одење, дневно носење. Платформата мери приближно 0,50 “. Вампи материјал : ткаенина од мрежи, висока густина, супериорен квалитет, технологија за ткаење на летање, здив, чувајте ја циркулацијата на воздухот во чевлите за да ги задржите чевлите суви и удобни. Единствен материјал : Еластично д -р, густо единствено дно, моден стил, многу мек, одличен ефект на враќање и лесна, апсорпција на шок, обезбедуваат силна заштита за глуждот и коленото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката