.

.

Шапка за Жени Мажи Зимска Капа Обложена Со Руно Скијачка Капа На Черепот

Шапка за Жени Мажи Зимска Капа Обложена Со Руно Скијачка Капа На Черепот

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

100% Акрилик Миење Раце Само. 100% Акрилно Предиво. Миење Раце Само. Обем на бобинки обложени со руно : 22.4" (56см-62см), одговара за повеќето жени и мажи. Мажите бини е двослоен со супер фина облога од руно, изработена од удобен, дише, издржлив и мек акрилик ; плетената капа е лабава и удобна. Одличен Подарок : разноврсната широка бобинка е погодна за унисекс. Овие капи од грав се лесни и лесни за носење. Тоа е одличен подарок во зима за членовите на семејството, пријателите и секој што го сакате.Младите/возрасните/дамите ќе ја сакаат оваа квалитетна кул стилска шапка од грав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката