.

.

Кофанди Машки Цветен Фустан Костум Луксузен Везен Свадбен Блејзер Вечера Смокинг Јакна За Забава

Кофанди Машки Цветен Фустан Костум Луксузен Везен Свадбен Блејзер Вечера Смокинг Јакна За Забава

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ●ТИП НА ТКАЕНИНА : висококвалитетна и текстура ткаенина за везење гради повеќе стилски и уникатен изглед. Затворање на копчето. Миење Раце Само. ●СТИЛСКИ ДИЗАЈН● : Модна Цветна Јакна За Вечера И Свадбен костум, со ревер во боја на контраст, два предни џебови, еден џеб на градите, еден внатрешен џеб и затворање со едно копче. Уникатната извезена шема со златна нишка ја прави јакната луксузна и пристојна. ●НАТПРЕВАР за ОБЛЕКА q : Луксузната Цветна смокинг јакна Paisley може да биде облечена со кошула за фустан, вратоврска или машна, црни тенки фустани или слаби панталони од костум за модерен изглед. `+Прилика : Идеален За банкет, свадба, дипломирање, ноќен клуб, диско, церемонија, состаноци, состаноци, забава со јахти, матурска забава, прослава, фестивал, други специјални настани итн. €НЕГА на ОБЛЕКА : рачно перење макс 40€ и нормално хемиско чистење. Капете рамно сушење во сенка, Пеглајте на максимум 110. ● ЗАБЕЛЕШКА : Редовно вклопување и ве молиме проверете ја табелата со големини на описот на производот пред да нарачате за да го обезбедите вашето точно вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката