.

.

2 ПАРЧИЊА Свиленкасто Капаче За Бранови За Мажи, Добра Компресија Над Дураг, Група Б

2 ПАРЧИЊА Свиленкасто Капаче За Бранови За Мажи, Добра Компресија Над Дураг, Група Б

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

СПАСИТЕЛ ЗА ВОЛК ИЛИ СПИЕЊЕ - ОВА СВИЛЕНО КАПАЧЕ ЗА БРАНОВИ ЗА ПОРИБУВАЊЕ е дизајнирано за 360, 540, 720 бранови Останува цела ноќ и не е премногу тесна за тресење дури И ГОЛЕМА ГЛАВА и одржувајте ја косата навлажнета. Може да се користи додека спиете за да се забрза процесот на правење бранови. Овој Сет Е Црно И Кралско Сино. ДУРАГ ПАРТНЕР - ОДРЖУВАЊЕ БРАНОВИ УТВРДЕНИ кога ЌЕ ДОДАДЕТЕ ДВОЈНА КОМПРЕСИЈА над вашиот ду-партал. Широката еластична лента нема да остави траги од челото како типични бранови капачиња. Силен, растеглив и лесен, нема да се лизне. ЗОШТО ДА НЕ ИЗБЕРЕТЕ - ние сме прилагодени 9 ПАТИ, проверете дали одговара на речиси сите големини на главата 21-33 инчи (53-59см). Повеќето производи во ќе бидат лабави или откинуваат по 2-3 пати употреба. Цената на трошоците на нашата бранова капа е поскапа од другите и ќе трае со години. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-тоа е најдобриот НОЌНИ КАПИ за БРАНОВИ-мажи или момчиња над 12 години Во Роденден/ Годишнина/ Денот На Вљубените/ Денот на Таткото/ Денот на Благодарноста/ Божиќ/ Нова година. Само купи го! Пребарај [Ројбенс Дураг ] можете да најдете повеќе видови уникатни дизајнирани партали доо!. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ - 2 Парчиња/Поставени Капачиња Од Куполата Спандекс како што е прикажана првата слика / ако не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, кажете ни и ние гарантираме направете ги работите како што треба : целосна наплата или бесплатна замена, што и да сакате. Сите проблеми во врска со предметот, слободно контактирајте со нас. Овие доо партали се погодни за мажи жени тинејџери и јуниори. Постојат видови на дураги во, но речиси сите носење метод е во ред. Тие навистина не ја разбираат културата и историјата за доо-партали, не мислиме дека таков производ ќе ја задоволи вашата потреба. Искрено ги препорачуваме нашите сопствени роса-партали на вистинскиот колеб. Карактеристики : 1.Одлично Се Вклопуваат Со Долги Жици-ремени совршена должина и се доволно долги за да се врзат зад главата без да бидат премногу тесни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката