.

.

SweatyRocks Мажите гледаат преку резервоарот за рибини, врвни мрежи без ракави, врвови за мрежи

SweatyRocks Мажите гледаат преку резервоарот за рибини, врвни мрежи без ракави, врвови за мрежи

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

95% полиестер, 5% еластан Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : полиестер. Карактеристики : без ракави, вратот на лажички, тркачки бек, риба мрежа, цврста боја, редовно вклопување. Одлично е да се спарите со фармерки, шорцеви, здолниште, обични панталони, кожни панталони и така натаму. Одлично за забава, ноќна облека, клупска облека, музички фестивал, собирање и други прилики. Погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката