.

.

Каву чили лајт памучно платно со еластична половината и појасот

Каву чили лајт памучно платно со еластична половината и појасот

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на копчињата. Машката чили лајт Пант е задолжителна за секоја стилска и удобна гардероба. Врз основа на иконскиот Shilli Lite Short, Pant ја има истата одлична конструкција на силуета и џеб што го направи класика. Ткаенината на пантовата е направена од 6oz 100% памучно платно, што го прави совршен за целогодишно носење. Памучниот материјал е издржлив, дише и мек на допир, обезбедувајќи максимална удобност и долговечност. Опуштената соодветност на работната облека на Pant е дизајнирано за максимална удобност и разноврсност. Полу-еластичната половината обезбедува безбедно и удобно вклопување, додека копчето за лого и Zip Fly го олеснуваат ставањето и полетувањето. Вградениот бурен појас со ток на публиката на YKK Center додава дополнително ниво на поддршка и безбедност, овозможувајќи ви да го носите пантолонот со доверба. Pant е дизајниран со фокус на функционалност, во кој има полу-месечни џебови на силуета со десен заден престој на паричник, густ и густа навој и засилени споеви со двојна игла. Овие карактеристики гарантираат дека пантовата може да издржи секојдневно абење и солза и ќе трае за следните сезони. Машката чили -лајтска пантолона е достапна во големини XS до XXL, со што е лесно да се најде совршено вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката