.

.

Speedo Men's UV Swim Build Dong Sleeve Loose Fit Easy Tee

Speedo Men's UV Swim Build Dong Sleeve Loose Fit Easy Tee

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. УВ блокирајте го горењето со UPF 50 плус заштитна ткаенина. Цврста кошула за пливање со долги ракави. Останете заштитени од Сонцето со лесен, брзо сушење кратки ракави за пливање, дизајниран со долги ракави за дополнително покритие. Заштита на UV и UPF 50+ со блокирање на технологијата на Брзо, ве одржува заштитени од штетните зраци на сонцето во текот на целиот ден, во и надвор од водата. Опуштениот и лабав дизајн дизајн го прави удобното, дишење движење во текот на целиот ден. Определување UV & UPF 50+ Заштита Брзо сушење и лесен материјал Трајно и лабаво прилагодување на долгиот раглан ракав 100% полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката