.

.

Машкиот Flex Rigled Flex Flex Flex Flex Flex Flex Fex

Машкиот Flex Rigled Flex Flex Flex Flex Flex Flex Fex

Оценка на стоката:

DEN 639.84
Достапност
Производот е достапен

98% памук, 2% спандекс Затворање на копчињата. Опуштено вклопување. Солидна флекс технологија за леснотија на движење. Две џебови на градите со дополнителен џебен панел на левата грашна боја за дополнително складирање. Оваа издржлива работна кошула со кратки ракави доаѓа стандардна со вграден стрии, така што што и да правите, полесно е да се направи. Опуштено вклопување 6,5-унца, 98% памук/2% спандекс солидна флексибилна технологија за леснотија на движење Две џебови на градите со дополнителен џебен панел за лево градите за додадена јака од копчето за складирање, со двојно копче, прилагодливи манжетни со продолжени плочи од копчиња за рогови, капки Опашка по полите за дополнително покритие со тројно-зашиени со тројно зашиени од тројно зашиени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката