.

.

Маички за маички за маички за маички за маички за атлетски дуксери за спортска салата за трчање спортски пуловер кошула долга/кратки врвови на ракави врвови

Маички за маички за маички за маички за маички за атлетски дуксери за спортска салата за трчање спортски пуловер кошула долга/кратки

Оценка на стоката:

DEN 209.44
Достапност
Производот е достапен

Увезени Затворање на чипка. 【✅ ​​Компорен ткаенина】 Мешавина од памук, повеќе дише и помека , високо затегнување материјал нуди голема флексибилност и удобност на движењето за време на тренингот. Стил на пуловер. 【✅ ​​Features】 Долги ракави кои се третираат, Whcih е со висок квалитет, мека, дише, избегнувајте намалување, печатење, цврста боја. 【✅ ​​2021 Ажурирање】 Ткаенина за дишење и брзо сушење за да ве одржувате удобно за вежбање и вежбање. Еден патент џеб на ракавот го прави повеќе мода и практичен. 【Освен квалитет】 Ултра лесен, удобност и истегната ткаенина ве одржуваат суво и удобно. Засилено шиење за долготраен квалитет. Лесно за чистење, ја задржува формата дури и по повеќе миења. 【✅ ​​✅occasions】 Совршено погодно за : салата, трчање, тренинг, фитнес, обука, џогирање, кошарка, носење бокс и живеење на отворено итн. Уреден и стилски дизајн - оваа тенка качулка ќе ве направи најдобра форма и зрелост во спортски сали. Може да се мие со рака или со машина, што е многу лесно за одржување. Јажето за истегнување со прилагодлив оброк е завиткан во метал и не е лесно да се оштети. Худи за заштита од сонце и ветер ве чуваат безбедни и топло кога сте надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката