.

.

Добри нишки Машки Тенок Фит 9 Повлекување Удобност Истегнување Платно Кратко

Добри нишки Машки Тенок Фит 9 Повлекување Удобност Истегнување Платно Кратко

Оценка на стоката:

DEN 331.52
Достапност
Производот е достапен

97% Памук, 3% Еластан Затворање на врвка. Машинско Перење. Направено со памучна истегнување и рамен преден дел, овој суштински краток платно е подготвен да се спари со сите омилени во вашата гардероба. Предни наклонети џебови, задни џебови со копчиња. Затворање на врвка и еластичен појас. Моделот е 6 '2" и носи големина 32. Бренд-Направен Со памучен растеглив диагон и рамен преден дел, овој суштински краток платно е подготвен да се спари со сите омилени во вашата гардероба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката