.

.

Под Оклоп Машки Ривал Тери Шорцеви

Под Оклоп Машки Ривал Тери Шорцеви

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Францускиот Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Обвиткан еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Отворени џебови за раце. Суровини работ дното полите. 80% Памук, 20% Полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Францускиот Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Обвиткан еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Отворени џебови за раце. Суровини работ дното полите. Високи Големини : Сите високи големини се 2"/ 5 см подолги од обичните големини. Опремено : Рационализирано вклопување тоа не е премногу тесно или премногу лабаво. Ако сакате да останете удобни, загреани и подготвени пред натпреварот-или потоа—ова е она што го носите. Ние го нарекуваме "Ривал Тери."Можете да го наречете вашиот нов фаворит. Францускиот Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Обвиткан еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Отворени џебови за раце. Суровини работ дното полите. Ткаенина : 80% Памук/20% Полиестер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката