.

.

Кунклеј 2 Еез Кукуи Орев Леи Ѓердан Класа На 2023 Дипломирање Ѓердан Со Лак Лента Црн Хавајски Ѓердан Рачно Насликан 2023 Дипломирање Честитки Подарок Тики Луау Партиј?

Кунклеј 2 Еез Кукуи Орев Леи Ѓердан Класа На 2023 Дипломирање Ѓердан Со Лак Лента Црн Хавајски Ѓердан Рачно Насликан 2023 Дипломирање

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Убава Комбинација : ќе добиете 2 парчиња ѓердани од кукуи орев леи со затворање на лента со лак, Нивната должина е околу 37 инчи/ 94 см, погодни за вашите украси и виси околу вратот, додека должината на лентата е околу 9,8 инчи, а нејзините лакови може да се одврзат за да се направи венец или издолжен, добро опремен со вашите различни барања Значајни Сувенири За Дипломирање : нашиот ѓердан кукуи ореви леи е идеален за сезоната на дипломирање, и можете да изработите некои деликатни предмети на него, погодни за забави за дипломирање; вашиот изглед ќе привлече внимание и ќе ги остави вашите наставници и соученици незаборавни спомени. Цврст и Долготраен : овој хавајски ѓердан за мажи и жени е изработен од акрилик и лента, со мазна полирана површина и проѕирен слој, сигурен и услужлив, не е лесен за бледнеење или кршење; може да ви обезбеди долгорочна употреба. Карактеристично За Дизајнот : нашите 2 парчиња ѓердани за дипломирање кукуи орев ја повторуваат сезоната на дојдовно дипломирање и ја слават дипломирањето за вас, соодветно отпечатени со [Класа на 2023] и [Честитки Град], класичната боја и дизајни ги прават погодни како украси за дипломирање, со затворање на машна за ослободување на вашиот шарм. Широко Применливо : нашиот подарок за дипломирање може да се примени за различни прилики, како што Се забави Во Луау, свадби, плажа, забави за дипломирање, активности поврзани со боем и така натаму, што ве прави повеќе стилски и се истакнувате во толпата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката