.

.

Бартон Машки Даб Сезонски Пуловер Руно

Бартон Машки Даб Сезонски Пуловер Руно

Оценка на стоката:

DEN 752.00
Достапност
Производот е достапен

100% Четкана Полиестерска Француска Тери Руно Ткаенина Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Четкана полиестерска француска Тери Руно Ткаенина; Брзо сушење и многу дише. Редовното вклопување е точно : не е премногу тесно или премногу широко. Хауба за влечење. Манжетни за палецот; внатрешен џеб медиумска порта. сините одобрени материјали користат само безбедни хемикалии и го намалуваат влијанието и врз луѓето и врз планетата за време на производството. Машкиот Сезонски Дуксер Бартон Оук со Целосен Патент го претвора омилениот дуксер во руно подготвено за авантура бонафид, за да можете да го зграпчите и да одите со истиот дуксер за сѐ, од возење на планина до шетање низ градот. Функционалните карактеристики како манжетните за палецот го додаваат тој дополнителен допир за да ве стоплат на ридот или да висат дома.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката