.

.

Овошје На Разбој Машка Тешка Памучна ХД Маица СО Џеб

Овошје На Разбој Машка Тешка Памучна ХД Маица СО Џеб

Оценка на стоката:

DEN 106.08
Достапност
Производот е достапен

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење. беспрекорна ребреста јака 1х1 со капак со двојна игла-зашиен преден врат. рамо до рамо снимање. ракави со двојна игла. Нашите машки џебни маици се секојдневна гардероба во која ќе сакате да живеете. Одликувајќи се со јака без ознаки, супер мек памук и армиран џеб, Плодот На Машките Џебни Маици За Разбој се дизајнирани за удобност и направени да траат. Живејте го животот поудобно Со Плод На Машката Џебна Маица За Разбој. Технологијата за двојна Одбрана е вклучена со секој пар, помагајќи да се отстрани влагата и да се обезбеди вградена заштита од мирис.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката