.

.

Iiniim mens ладно сув компресија на резервоарот без ракави, пливање, кој работи кошаркарска тренинг база, кошула

Iiniim mens ладно сув компресија на резервоарот без ракави, пливање, кој работи кошаркарска тренинг база, кошула

Оценка на стоката:

DEN 342.40
Достапност
Производот е достапен

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Маичка без ракави со ракави, цврста боја, тенок елек. Направено од мека ткаенина, дишење, добро истегнување, удобно за допирање и носење. Класичен тркалезен врат, без ракави, дизајн на страничен отвор, цврста боја, тенок вклоп. Одлично за спорт, фитнес, теретана, обука, трчање, џогирање, пливање, итн. Ве молиме проверете ја големината јасно пред да купите, препорачувате ладно миење на рацете. Сет вклучува : 1x маица Состојба : Ново без материјал за означување : 90% најлон, 10% Spandex Tag No.- | - Препорачана големина - | - Биста - -| - рамо | должина М | - М | 34.6 ''/88cm - | - 15.4 ''/39cm - | - 24.8 ''/63cm - l | - l | 36.2 ''/92cm - | - 15.7 ''/40см - |- 25.2 ''/64cm - xl - | xl | 37.8 ''/96cm -| - 16.1 ''/41cm - | - 25.6 ''/65cm xxl - | xxl -| - 39.4 ''/100cm - | - 16.5 ''/42cm - | - 26.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката