.

.

Машки гел-Кајано лајт 3 трчаат чевли

Машки гел-Кајано лајт 3 трчаат чевли

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Најмалку 50% од главниот горен материјал на чевлите е направен со рециклирани материјали за да се намали емисијата на отпад и јаглерод : . Приклучок за потпетици на ахар : ја подобрува трајноста на надворешната страна. Sockliner се произведува со процес на боење на растворот што ја намалува употребата на вода за приближно 33% и емисиите на јаглерод за приближно 45% во однос на конвенционалната технологија за боење : . Горниот дишење quекард Меш : . Амортизирање на гел технологија : Овозможува одлична апсорпција на шок. Најмалку 50% од главниот горен материјал на чевлите е направен со рециклирани материјали за да се намали емисијата на отпад и јаглерод : . Приклучок за потпетици на ахар : ја подобрува трајноста на надворешната страна. Sockliner се произведува со процес на боење на растворот што ја намалува употребата на вода за приближно 33% и емисиите на јаглерод за приближно 45% во однос на конвенционалната технологија за боење : . Горниот дишење quекард Меш : . Амортизирање на гел технологија : Овозможува одлична апсорпција на шок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката