.

.

Mens Mens Mens Sharts Надворешно лабава обични панталони со повеќе џеб со цврста боја на карго шорцеви мажи

Mens Mens Mens Sharts Надворешно лабава обични панталони со повеќе џеб со цврста боја на карго шорцеви мажи

Оценка на стоката:

DEN 315.04
Достапност
Производот е достапен

100% памук Повлечете го затворањето. Ако сакате опуштено вклопување или вие голем и висок човек, ве молиме изберете 1 или 2 големини поради оваа големина на шорцеви за мажи што работи мали. Машки карго -обични шорцеви беа лесни, издржливи WTIH квалитетно шиење за долгогодишно користење и повторено абење. Овие шорцеви за мажи за мажи се направени за да ве одржат удобно и да ви донесат погодност во текот на денот. Доволно издржливо за дневно носење и активности на отворено како пешачење, возење велосипед, искачување, патување, кампување, риболов итн. Се одликува со товарни шорцеви за мажи/шорцеви за мажи/шорцеви за мажи/карго шорцеви/шорцеви за мажи кои се случајни/чино шорцеви за мажи/машки Карго шорцеви/машки обични шорцеви/машки каки шорцеви/работни шорцеви/машки кратки панталони/машки карго шорцеви опуштени вклопени еластични половини/мажи лесни шорцеви долги/машки карирани карго шорцеви/мажи облекуваат шорцеви долги/големи мажи шорцеви/големи машки карго шорцеви/шорцеви/шорцеви Шорцеви за мажи/мажички шорцеви/шорцеви за работа за мажи/мажи за работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката