.

.

Кошула за мажи Обични блузи врвови 3Д смешни печатени тркалезни врат со долг ракав маица, грда божиќен џемпер

Кошула за мажи Обични блузи врвови 3Д смешни печатени тркалезни врат со долг ракав маица, грда божиќен џемпер

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

врвови на земјоделски култури за мажи Нормално време на испорака : 7-15 дена, забрзана логистика : 5-7 дена;. ✔✔ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Повеќе информации за големина Ве молиме, погледнете во табелата со големина на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа. Затворање на класичното затворање на прстенот. Машината за миење. 【Масна кошула】 Смешна печатена тенок фит кошула се вклопува во големината, висококвалитетниот џакард и сјаен материјал. Дизајн на мода за автентика, луксузна облека која се карактеризира со едноставност и гламур, додава допир на елеганција на која било облека, направи да се чувствувате добро Кога носите. 【Функционален стил】 Направен со 100% полиестер, оваа четкана кошула од руно е дизајнирана со стил и функција на ум. Исклучителна 3Д HD Божиќ Дедо Мраз печатена хавајска кошула за машки Божиќ, палма кокос, сурфање брод, плажа, снег -карт, цветни ирваси подароци, лесни за дишење лесен за носење за која било дестинација тропски летен камп кошула за машки. 【Повод】 Пролет лето есен зима/модни обични и формални прилики/забава/шоу/фаза/матурска/бар/Божиќна вечер/танци/дипломирање/хор/музички бенд Изложби/Ноќен клуб/Причест/Свадби/Мицваи/подарок, совршен избор За различни прилики. Божиќната кошула ве прави повеќе стилски и убав. 【Сцена и подарок】 Прилагодени мажите со двојни кошули со копче надолу се огромни за тропски Божиќни тематски летни настани, кампување, бродови за крстарење, сончеви плажи, роденденски забави, одмор, ергени забави, кампови или какво било секојдневно носење. Како смешен подарок, Божиќните кошули за лице за мажи ќе бидат уникатен подарок во годишнините/празниците/свадбената ноќ/ергени забави/Божиќ. 【Довербата во купувањето】 Производство на прилагодени смешни Божиќни кошули е строго контролирана. Додека обезбедуваме квалитетот на обичните хавајски кошули, ние ќе ви обезбедиме подобри прилагодени услуги и ќе создадеме пријатно искуство за купување за вас!. Здраво, Почитуван клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛cjhdym☚! [Нашата продавница] : Ако не сте задоволни од предметот, ние би биле среќни да ви испратиме замена или да ви издаде поврат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката