.

.

Маица за маици/жени на Универзитетот Венли НЦАА

Маица за маици/жени на Универзитетот Венли НЦАА

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

100% памук Покажете ја вашата гордост на Универзитетот во Мајами со оваа официјално лиценцирана облека за НЦАА! Погледнете официјално на денот на играта во нашата автентична опрема за колеџ во Мајами урагани!. Нашите клиенти можат да очекуваат долготрајна способност за абење со оваа голема и висока маица за возрасни. Нашите кошули се преостанати и имаат двојна јака од игла, ракав и полите одлични и за мажи и за жени. Се гордееме со тоа што му нудиме на секој клиент 100% гаранција за задоволство! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви го вратиме веднаш. Слободно можете да ни пристапите со какви било коментари, прашања или проблеми!. Машинско миење ладно со како бои, сува мала топлина. Тој е пред-скратен, но како и секој производ со висока количина, сепак ќе се намали малку во миењето. Миси и плус големина!. Некои бои се 50/50 памук/полиестер. Совршен подарок за мама, тато, сопруга, сопруг, син, ќерка, брат, сестра, тетка, чичко, братучед, внук, внука, роденден, дипломирања или Божиќни прилики. Willе го обожавате вашиот производ за облека во Венли!. Неверојатни производи за новини на Венли кои се најдобри во универзумот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката