.

.

Обновено Отелотворување Стол | Целосно Прилагодливи Раце

Обновено Отелотворување Стол | Целосно Прилагодливи Раце

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

- Графитна Рамка и База-Тврди Подни Тркалца - Јагленricам Ткаенина. - Нема да има видливи козметички несовршености кога ќе се држат на должина на раката. - Овој производ во сопственост е професионално прегледан, тестиран и исчистен Од Продавница За Канцелариски Логикс. Отелотворувајте Стол Од Херман Милер-Целосно Прилагодливи Раце - Графитна Рамка и Основа - Тврди Подни Тркалца-Ткаенина Од Charам На Јаглен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката