.

.

AmasSmile® 2pc Складирање Отоманска Столица За Преклопување На Стапалото, Клупа За Подножје од Кожа од 17 инчи, Кратка Отоманска Клупа, Продавница За Одмор На Стапалата За

AmasSmile® 2pc Складирање Отоманска Столица За Преклопување На Стапалото, Клупа За Подножје од Кожа од 17 инчи, Кратка Отоманска Клупа, Продавница

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

●Совршен Потпирач За Нозе ● Должина 17 x ширина 13 x висина 13 инчи (43 x 33 x 33 см), удобна големина на потпирачот за нозе со задебелена, висококвалитетна мека пена за удобно растојание меѓу стапалата Со намалување на притисокот врз нозете, ставањето на стапалата на подножјето помага да се спречат згрутчување на крвта поврзано со длабока венска тромбоза, го намалува притисокот врз долниот дел на грбот и го намалува отокот, одморот на нозете и проширените вени. ●Повеќенаменска Клупа●складирање отоманската подножје може да се користи како масичка за кафе, мало седиште, столче, подножје за кревет, детска столица, столче за риболов, катапулт совршен за учење, спална соба, дневна соба, студентски дом, Р., одмор за нозе,складирање во дневна соба, поле. Лесен и преклопен. `+Надграден кожен материјал пвц кожа ја прави клупата потрајна и го продолжува својот животен век. Оваа преклопна подножје за складирање може да собере до 400 килограми. Цврстата фиксна плоча и подебелото висококвалитетно дрво од МДФ и даваат на клупата цврста и не-деформирачка рамка, можете безбедно да застанете на клупата или да ја користите како скала или алатка за качување. €43l Скриен Простор за Складирање q го намалува нередот во домот и ви овозможува да ги чувате Вашите Божиќни Подароци и детски играчки, ќебиња, перници, книги и спортска опрема во дневната соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката