.

.

Орев Повеќенаменски Градежен Блок Градежна Активност Маса Со Столици, Пишување Врвот И Складирање Играчки За Деца, Игра Маса За Мали Деца

Орев Повеќенаменски Градежен Блок Градежна Активност Маса Со Столици, Пишување Врвот И Складирање Играчки За Деца, Игра Маса За Мали

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : оваа табела за активности е одличен начин да ги држите вашите деца зафатени бела табла, пишување на врвот, па дури и површина на масата за градежни блокови. Вклучено е и складирање играчки и стол-одличен сет на активности што ќе биде центар на играта на вашето дете!. СКЛАДИРАЊЕ : до складирањето Играчки може да се пристапи во сливот на масата, создавајќи простор за играчките на вашите деца и помалку неред за вас. Исто така, постојат два џебови за складирање што можат да се постават на секоја страна од масата што овозможува полесна пристапност до омилените играчки на вашето дете. Вашето дете исто така може да го земе сетот за игра со себе насекаде - совршен за забава во движење. КАРАКТЕРИСТИКИ : основата За Градежни блокови е дизајнирана да одговара на сите водечки брендови за градежни блокови што му овозможуваат на вашето дете максимално да ја искористи оваа повеќенаменска табела. неговиот е одличен сет на активности што ќе бидат центар на играта на вашето дете!. ПРИДОБИВКИ : фантастичен начин да ја поттикнете креативноста и имагинацијата на вашето дете! Вашето малечко може дури и да комуницира со пријателите или семејството и да се дружи со нив додека е продуктивно! Дизајниран со живописни бои и издржлива пластика, овој сет на активности е во состојба да издржи тешка игра. ПРЕПОРАКИ И ПРЕДУПРЕДУВАЊА : не е погоден за деца под 3 години. Да се користи под директен надзор на возрасни. Опасност од гушење поради мали делови. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЗАБАВА!Оваа повеќенаменска маса создава одличен простор за вашите деца да се забавуваат сами или со пријателите со часови! Со отстранлив врв што може да се користи хоризонтално како бела табла и површина за пишување, како и земја за градежни блокови! Децата можат да ја користат оваа табела за активности за пишување, сликање, цртање и многу повеќе во движење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката