.

.

Кралски момчиња термичка долга долна облека сет

Кралски момчиња термичка долга долна облека сет

Оценка на стоката:

DEN 223.36
Достапност
Производот е достапен

Повлечете го затворањето 80% памук/ 20% полиестер. Термички сет од 2 парчиња. Еден термички врв и една термичка долна облека. Совршено е да останете пријатни и топло додека е ладно надвор. Повлечете го затворањето. 80% памук/ 20% полиестер. Термички сет од 2 парчиња. Еден термички врв и една термичка долна облека. Совршено е да останете пријатни и топло додека е ладно надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката