.

.

Запион деца момчиња Нејмар обични џемпери и џемпери поставени 2 парчиња долги ракави пулвер дуксери облеки за тинејџери за тинејџери

Запион деца момчиња Нејмар обични џемпери и џемпери поставени 2 парчиња долги ракави пулвер дуксери облеки за тинејџери за тинејџери

Оценка на стоката:

DEN 527.84
Достапност
Производот е достапен

Памук Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направена од истегната ткаенина од мешавина од памук за целодневно удобно носење, мека и дише, шиење со висока густина, без лабави нишки и не пилинг по миењето, удобно и пријателски за кожата. Удобна постава за аспиратори, ребрести манжетни и половината за подобро вклопување. Манжетни и половината за подобро вклопување, спречувајќи истекување на воздухот и загревање. Дизајн : Децата паѓаат зимска облека, долги панталони со прилагодливи влезови и 2 наклон џеб, што ви овозможува да донесете мали работи како клучеви, телефон, паричник, итн. Ве молиме, изберете ја вообичаената големина или повикајте се на нашата табела со големина за да изберете соодветна големина според вистинската висина и тежина на вашето дете, вашето задоволство е нашата најголема желба!. Мода потта погодна за секојдневно носење, дом, училиште, дружење, патување, спорт, кампување, пешачење и одмор. Zapion Kids Boys Neymar Casual Sweatshirts и џемпери поставуваат 2 парчиња долги ракави, облечени дуксери, облеки за тинејџери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката