.

.

Nike Boys Youth 8-20 насмевка Swoosh Checked 5 Стики за пливање на пливање

Nike Boys Youth 8-20 насмевка Swoosh Checked 5 Стики за пливање на пливање

Оценка на стоката:

DEN 703.84
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер; Поставена : 50% рециклиран полиестер, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Лесна измислица за двојки. Истегнување на половината. Вградена мрежа кратка. 5 "inseam/14" аутсам. Супер удобно и направено од рециклирани материјали, стеблата за пливање на насмевка на момчињата на Најк (мало дете) се совршени за целодневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката