.

.

Филтер за воздух, филтер за воздухот Qiilu, јаглеродни влакна Универзална чистачка за филтрирање на воздухот за 150CC-250CC мотоцикл скутер АТВ нечистотија велосипед

Филтер за воздух, филтер за воздухот Qiilu, јаглеродни влакна Универзална чистачка за филтрирање на воздухот за 150CC-250CC мотоцикл

Оценка на стоката:

DEN 255.84
Достапност
Производот е достапен

[Функција] - Овој филтер за воздух на мотоцикл е дизајниран да ги зголеми коњските сили и забрзувањето, туркајќи ги границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи [Лесно за инсталација] - Оваа средство за чистење на воздухот со мотоцикл доаѓа со прилагодлива стегач на црево за удобна инсталација, која може да се обезбеди цврсто на цевката за возилото и можете да се прилагодите на потребната големина со рамен шрафцигер за глава. [45 Дизајн на аголен врат] - 45 Дизајн на аголен врат на овој филтер за воздух на мотоцикл, врска за тесни места за фитинг за да се постигнат подобри перформанси, да се зголемат коњските сили и забрзувањето. [Квалитетен материјал] - Овој филтер за воздух на мотоцикл е изработен од висококвалитетен филтер за газа за да го подобри протокот на воздух и да помогне дури и да работи, што апсорбира вибрации и овозможува безбедно прицврстување. [Широка апликација] - Овој филтер за воздух се користи широко за повеќето од 150 CC-250 CC мотоцикли, мотоцикли, АТВ, велосипед за нечистотија. Предметот одговара на вашите возила пред да ги купите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката