.

.

Tresemmé Експерт Избор Нафта, Ботанички Оштетување Обновување 3.3 мл

Tresemmé Експерт Избор Нафта, Ботанички Оштетување Обновување 3.3 мл

Оценка на стоката:

DEN 144.00
Достапност
Производот е достапен

Тресеме ботанички салон За Обновување Штети квалитетно масло со мешавина од богати природни состојки Ботаничка мешавина од масло Од Макадамија, авокадо и протеини од пченица. Ги надополнува изгубените хранливи материи на оштетените кутикули и ја измазнува и сјае сувата коса за да ја остави косата мека, мазна и подготвена за стилизирање. Без парабени и бои. Попустливиот мирис ја доловува суштината на природата со ноти на божур, нектарин и скапоцен килибар. За најдобри резултати, обидете се со целосниот опсег На Обновување На Ботанички Оштетувања Тресемме. Го сакаме и трендот на состојки. Така, најдовме начин да се венчаме со богати ботанички состојки и нашите професионални квалитетни формули Добиваат коса што ја врти главата со колекцијата Тресемме ботаника. Нашите формули со професионален квалитет, со ботанички мешавини, се ослободени од парабени и бои и ќе ја изнесат природната убавина на вашата коса. Натопен со масло од макадамија, протеини од пченица и авокадо, Еликсирот За Обновување На Ботаничкото Оштетување Тресемме ги комбинира хранливите и измазнувачките придобивки од маслото со бестежинската состојба на спрејот за сјај. Ботаничкиот Еликсир За Обновување На Оштетувања Тресемме ги поправа грубите кутикули за да ја направи косата да изгледа мазна, здрава и сјајна. Овој интензивен третман за отсуство има лесна текстура што нема да ја остави косата мрсна. Трансформирајте ја сувата, оштетена коса во прекрасна коса со здрав изглед со формулата за квалитет на салонот На Еликсирот За Обновување На Маслото Тресемме Ботаник. Оваа ботаничка мешавина со масло од макадамија, авокадо и протеини од пченица ја навлажнува и штити косата без да ја оптоварува. Без парабени, бои и силикони, ова масло го поправа оштетувањето на кутикулите за да ја остави косата мека и мазна со допир на сјај. Има и цветен, овошен мирис кој ќе ги воодушеви вашите сетила. Што има Во Кутијата : . Дел од ботаничката колекција на негување, квалитетни производи за коса во салонот, Еликсир За Обновување На Оштетувања Има свиленкаста, навлажнувачка формула која помага во поправка на оштетените кутикули на косата со надополнување на изгубените хранливи материи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката