.

.

snv 5x5 HD Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати Длабок Бран 180 Густина Носат И Одат Без Лепак Кадрава Перики За Црни Жени Влажни И Брановидни Чипка Пр?

snv 5x5 HD Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати Длабок Бран 180 Густина Носат И Одат Без Лепак Кадрава Перики За Црни Жени

Оценка на стоката:

DEN 2079.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал за коса : 100% бразилска 9А необработена перика за човечка коса 180% густина hd чипка предни перики човечка коса претходно откинати, Меки и живи ,целосен крај, без пролевање, без заплеткување,верен на должината. Текстура на косата : 5х5 Длабоки кадрава чипка предни перики човечка коса, Многу убава текстура на косата длабока бранова перика. Влажна и брановидна перика, може да биде обоена, изветвена, исправена, редизајнирана. 5х5 Затворање Перика : 5х5 хд чипка затворање перики човечка коса,подлабоко чипка дел простор. Мека и тенка и незабележлива и многу добро измешана чипка,може да се стопи директно во вашата кожа. нема перики за лепак за црна женска човечка коса. Капа за перика : дишење, удобно капаче за перика (21-22, 5 инчи) со еден отстранлив широк еластичен завој, без мали чешли зашиени на капачето за перика, што го прави поудобно.Носете и одете без лепак перика човечка коса.Лесен за инсталирање за почетници. Погоден За Пригода : овој кадрава чипка пред перика костум за вашата свадба и церемонија на дипломирање,одмор и работа и присуство на забава, подароци за семејството и пријателите и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката