.

.

западен бакнеж Црвеникаво Кафеав Џери Кадрава Чипка Предна Перика Човечка Коса 5х5 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Без Лепак Чипка Предна Перик?

западен бакнеж Црвеникаво Кафеав Џери Кадрава Чипка Предна Перика Човечка Коса 5х5 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Без

Оценка на стоката:

DEN 2362.40
Достапност
Производот е достапен

Имаме сопствена фабрика за коса лоцирана Во Ксучанг, која е една од најголемите бази за производство на човечка коса Во Кина, и ја продадовме човечката коса многу години, со квалификувани работници и напредна опрема Нашите производи за коса се човечка коса со врвен квалитет, чиста, природна, мека, лесно се чешла, лесна за миење и нега, без синтетичка или животинска коса, Постојан квалитет на производот, Строг и целосен систем за контрола на квалитетот. Ние избираме висококвалитетна коса која беше отсечена од млади дами директно. Висококвалитетна услуга по продажбата. Кога ќе ја добиете перика, секое прашање или проблем ве молиме слободно испратете ни порака, ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. ●Висококвалитетни Материјали - црвеникаво-кафеави чипкасти предни перики човечката коса е направена од 100% необработени екстензии на човечка коса, мека, мазна како свиленкаста, без Пролевање,без Заплеткување, удобна и здрава против Кожата. ●Соодветна ГОЛЕМИНА НА ЧИПКА HD-предни перики од чипка 5x5 HD човечката коса е направена со квалитетна Швајцарска чипка, потрајна и здив,транспарентна големина на чипка 5x5 е посоодветна,направете перика за затворање 5x5 да изгледа поприродно и вистинито. #Предноста На кадрава Перика - претходно откинати 5х5 Hd Перики За Затворање Чипка Човечка Коса,Може да се обои,истакне,исправи и рестилизира како што сакате,клиповите и ремените за прилагодување ги прават периките за затворање човечка коса лесни за инсталирање и отстранување,модерен стил ве прави најблескавата ѕвезда во различни прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката