.

.

Иста БОЈА 5 ПАРЧИЊА Ламба За Коса Со Алатка, Блескави Пенливи Сјајни Екстензии За Коса, Нагласува Блескав Сјај Сјајни Екстензии На Коса Свила За Коса За Забава 1000 Ст?

Иста БОЈА 5 ПАРЧИЊА Ламба За Коса Со Алатка, Блескави Пенливи Сјајни Екстензии За Коса, Нагласува Блескав Сјај Сјајни Екстензии

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

17 Бои можат да изберат : Виножито, Шампањ,Зелена, Црвена,Кафеава, Сребрена, Сина,Омбре боја, Магична розова, Розова, Виолетова, Темно Розова, Црна, Бисери, Небесно Сина, Златна Забелешка : може да пегла помалку од 180. освен Боја 14 Коса Лажен, може железо. (Отпорни на топлина 180°C.#9 #14 #19 не можат да си дозволат толку висока температура. ве молиме изберете пониска температура). Вкупно 1000 Нишки : секое пакување има 150-200 жици, 5 пакувања Екстензии за Коса Од Ламба. вкупно 1000 штандови. Должина На Коса од 36 Инчи : Ламбата За Коса Е Доволно Долга , Можете Да ја Исечете Според Вашите Потреби. Користи : Дневен Изглед На Самовила Коса, Роденденска Забава, Фестивалска Активност, Костим За Ноќта На Вештерките, Божиќни Украси. Носете : Врзете Ја Ламбата За Коса со Косата Во Јазол или Користете Штипки за Да ја Поправите Во Косата.достапно за перење, сушење или рамно пеглање. Иста БОЈА 5 ПАРЧИЊА Ламба За Коса Со Алатка, Блескави Пенливи Сјајни Екстензии За Коса, Нагласува Блескав Сјај Сјајни Екстензии За Коса Свила За Коса За Забава 1000 Стои 36 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката