.

.

6 Парчиња Преголеми Скринши За Коса Големи Скринши За Коса Меки Големи Врски За Коса Модна Ткаенина Ленти За Коса Јажиња За Лак За Коса Еластична Нараквица Држачи З?

6 Парчиња Преголеми Скринши За Коса Големи Скринши За Коса Меки Големи Врски За Коса Модна Ткаенина Ленти За Коса Јажиња За Лак За Коса Еластична

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Пакетот вклучува : 6 парчиња модна ткаенина за коса, 6 класични бои, Доволно За да одговараат на вашите различни фризури, моден тренд додатоци за коса Материјал Одлична употреба за сите различни фризури што ги имате, Совршен подарок додатоци за коса за девојки и жени. Sufermoe е квалитетна компанија за производство на производи, со повеќе од 20 години искуство во производството. Целта е да ви обезбедиме на вас и на вашето семејство совршени производи и искуства за купување. 100% Гаранција За Враќање На Парите : не се задоволни со производот, безусловно враќање на средствата. Спецификации : Материјал : Висококвалитетна еластична и врвна ткаенина. Дизајн : Преголеми Ткаенини За Коса. Бои : 6 класични бои се прикажани на слики, совршено се совпаѓаат со секоја облека и која било од вашата боја на коса. Големина : Дијаметарот на вратоврските за коса е 6,0 инчи, идеална употреба за Тенка, средна и густа коса. Количина : 6 парчиња/торба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката