.

.

Лореал Извонредност Крем Супериорна Сива Покриеност, 6х Светло-Кафеава, 1,74 Унца

Лореал Извонредност Крем Супериорна Сива Покриеност, 6х Светло-Кафеава, 1,74 Унца

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Нема апликација за капење Достапно во 30 нијанси. Долготрајна боја. Лореал Извонредност Крем Бојата на Косата Е богата луксузна боја која обезбедува врвна сива покриеност со длабока крем кондиционирање и лесна за употреба формула без капе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката