.

.

Савани Фен Четка, Јонски Фен четка &засилувач; Волумизатор Во Еден, 4 во 1 Професионални Топол Воздух Четка И Стајлер За Сушење, Исправување, Волумен, Чешлање

Савани Фен Четка, Јонски Фен четка &засилувач; Волумизатор Во Еден, 4 во 1 Професионални Топол Воздух Четка И Стајлер За Сушење, Исправување,

Оценка на стоката:

DEN 447.84
Достапност
Производот е достапен

Четката За Фен савани е изработена од висококвалитетен материјал од густа пластика, најлон, керамика со мотор со голема моќност за помоќен проток на воздух на сушење и стилизирање на косата Савани четка за фен може да ја исуши косата, да ја исправи косата, создава меки бранови или кадрици, да додаде волумен и полнота, да ја изедначи и исправи според вашите барања. Прилагодете ја вашата сесија за стилизирање со една од трите поставки за температура (C - 65°C, L-95 °C, H-110 °C) и одлични резултати за различни потреби за обликување на косата. Направете четкање на косата се чувствуваат добро искуство со удобни рачки и полесни тежина дизајни. 3 поставките за топлина/брзина ви даваат флексибилност за стилизирање за да одговараат на многуте потреби на вашата коса. вртлив кабел за заплеткување и флексибилен стил. Стилизирањето на косата е полесно со уникатна овална форма. Кул Врвот е исто така соодветно дизајниран да ги задоволи барањата за температура за удобно стилизирање. Отворите за воздух од 360 степени овозможуваат побрзо сушење на косата и го намалуваат оштетувањето на косата. ●Четка За Фен за Коса 4-во-1, Четката за топол воздух Савани може да го замени фен за коса, директен чешел за коса, виткач за коса и исправувач. Користете го за да ја исушите, исправите, виткате и чешлате косата, помагајќи ви да создадете идеален стил со една четка за фен за коса. Совршен за зафатени жени кои сакаат да изгледаат најдобро. €Напредна Јонска Технологија Q четката за фен за коса од керамичко титаниумско буре рамномерно ја распределува топлината за да помогне да се намали оштетувањето на косата и да се скроти разлетувањето. Нашата четка за сушење со фен користи напредна јонска технологија за брзо навлегување во косата, намалување на загубата на влага и намалување на разлетувањето за 30%. Вашата коса ќе биде помазна, посјајна и поздрав изглед од кога било досега. ●Уникатен Дизајн На Влакна ● четката За фен е дизајнирана со најлонски игли и тафтувани влакна за да спречи заплеткување на косата и да го подобри волуменот и сјајот. Дизајнот на овално буре и воздухот со обвивка од 360° овозможуваат поголемо обликување на вашата коса, овозможувајќи ви да создадете задоволувачки изглед за помалку време. Сите Типови На Коса Со 3 поставки за температура и 2 брзини на ветерот, нашиот фен за четка за коса може да се справи со секое сценарио за стилизирање на косата. 360 вртливиот кабел за напојување е доволно флексибилен за лесно стилизирање и движење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката