.

.

Третман Со Масло За Лекување Макадамија, 0,9 Fl. Оз.

Третман Со Масло За Лекување Макадамија, 0,9 Fl. Оз.

Оценка на стоката:

DEN 803.20
Достапност
Производот е достапен

Намалено време на сушење за неверојатни 40-50% За заплеткување и разлетување на косата. Ултра-мазна, податлива и сјајна. Интензивна исхрана за заплеткување и разлетување на косата. Коса која е ултра мазна, податлива и сјајна. Природната ув заштита го продолжува животниот век на третманите во боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката