.

.

Шукиш 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса Бран На Телото 13х6 Чипка Фронтална Перика Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Со Бебешка Коса Пр?

Шукиш 613 Чипка Предна Перика Човечка Коса Бран На Телото 13х6 Чипка Фронтална Перика Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно

Оценка на стоката:

DEN 2554.56
Достапност
Производот е достапен

613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА : Без Лепак13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Претходно Откинати, Изветвени Јазли, Швајцарска Чипка, Невидлива Чипка и Капа За Дишење, Слободен Дел РУСОКОСА ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА ПРЕТХОДНО ИЗВАДЕНА ГУСТИНА : 150% Густина Човечка Коса Перики, Природна Линија На Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени, Меки И Свилени, Полни и Дебели, Без Вошки, Без Заплеткување, , може да бидат Обоени, Пермирани, Редизајнирани и Завиткани. Може Да Трае Подолго Со Добра Нега на Коса. ТЕЛО БРАН ЧИПКА ЧИПКА ФРОНТАЛНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА КАПА] : 13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса, Просечна Големина На Капаче За Повеќето Луѓе (22"-22,5"), Средно Капаче со Прилагодлив Ремен,Лесен за Прилагодување, Удобно Носење. 613 РУСОКОСА ЧИПКА ПРЕДНА ЧОВЕЧКА КОСА ПЕРИКИ пакет] : 1 Компјутер Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса + 1 компјутер Слободен Перика Капа Подарок. ПРОДАЖБА И ПО-ПРОДАЖБА-УСЛУГА : Сите Прашања во врска со 613 Тело Бран Чипка Предна Перика Човечка Коса, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно, Ние Ќе Одговориме во рок од 24 Часа. 613 ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА : Без Лепак13х6 Чипка Предни Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Претходно Откинати, Изветвени Јазли, Швајцарска Чипка, Невидлива Чипка И Капа За Дишење, СЛОБОДЕН ДЕЛ РУСОКОСА ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА ПРЕТХОДНО ИЗВАДЕНА ГУСТИНА : 150% Густина Човечка Коса Перики , Природна Линија На Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени, Меки И Свилени, Полни И Дебели, Без Вошки, Без Заплеткување, , може Да Биде ОБОЕНА, ПЕРМИРАНА, РЕСТИЛИЗИРАНА И Завиткана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката