.

.

КЛАИИ Омбре Балајаж Кафеави Снопови Бран На Телото Човечка Коса Ткае 3 Снопови 16 18 20 инчи, Нагласи Русокоса Бразилска Девица Коса Омбре Русокоса Човечка Коса Екстен

КЛАИИ Омбре Балајаж Кафеави Снопови Бран На Телото Човечка Коса Ткае 3 Снопови 16 18 20 инчи, Нагласи Русокоса Бразилска Девица Коса Омбре

Оценка на стоката:

DEN 2351.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : 10а 100% Човечка Коса беше исечена Од Еден Донатор, Целосна Кутикула Усогласена, Може да биде Обоена ,Пермирана, Изветвена, Истакната, Исправена или Стилизирана како Своја Коса Жив, мек и удобен. Видови : Бразилска Девица Човечка Коса. Текстура : ткаат човечка коса со бранови На Телото. Тежина : тело бран човечка коса ткаат 100гр/компјутер. Боја : Темно корен омбре кафеава со нагласи 30 боја. Тфб30 обоени човечки снопови за коса. Предност : Може да биде обоена и изветвена и restyled.No Хемиски Нема Пролевање Заплеткување Слободен. Поврзани Производи : Перуански Малезиски Индиски монголски снопови За Девствена Коса Со затворање, Затворање од 5х5 HD, фронтална чипка од 13х4, затворање чипка 4х4, снопови за руса човечка коса со фронтална и така натаму. Поврзан Стил : Права Коса/Лабав Бран/Џери Кадрава/Воден бран/Природен Бран/Лабав Длабок Бран. Најпопуларните Човечки Коса Тело Бран Снопови. Ќе Блескате како Божица. Можете да направите било кој стил како што сакате. Quster foirstation Quess Brave влакна ткаат омбре balayage кафеави Снопови.Врвно ОДДЕЛЕНИЕ 10А 100% Снопови за девствена човечка коса беа исечени од млади девојки, чисти и здрави за да се шијат или перики. Quality quality Quality Ombre Кафеава бран На Телото Човечка Коса снопови силна двојна ткаенина, Без Пролевање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката