.

.

Крокодил Клип За Коса Фризерски Стајлинг Пресек Стегач Шноли 6 ПАРЧИЊА Црвено

Крокодил Клип За Коса Фризерски Стајлинг Пресек Стегач Шноли 6 ПАРЧИЊА Црвено

Оценка на стоката:

DEN 126.08
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Стегите за Пресекување изработени од издржлива и стабилна пластика се еколошки и цврсти,а пакувањето вклучува 6 Штипки за Коса Лесен за употреба : Алигаторските Штипки за Коса се лесни за употреба,комбинацијата На закривени заби и точки може подобро да ја фати косата и да не падне. Анти-лизгање : Фризерските Стеги за Коса со дизајн со точки не се лизгаат,што нема да ви наштети на прстите. Исклучителна : Фиба За Додатоци За Коса е дизајнирана со светла боја и извонредна изработка,изгледајќи убаво и привлечно. Карактеристика : стилизирањето на Клипот за Коса има дизајн со двојна пружина, кој нема лесно да се деформира бидејќи е исклучително тврд, издржлив и долготраен. Опис : Клиповите за Стилизирање На Косата се идеални клипови за коса за мажи, жени, девојки, фризери во салони и шминкери за време на фризура, фризури, фризери, боење коса, шминка и КАКО ДОДАТОЦИ за САМОСТОЈНО. Покрај тоа, пакетот вклучува 6 Фризерски Стеги за Коса за да ги задоволи вашите потреби за употреба. Карактеристики : Клипови За Коса-Боја : Црвена. - Материјал : Пластика. - Големина : 10х0, 8х4 см/3, 94х0, 31х1, 58 инчи.

Декларирани спецификации

6PCS :
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight 1-3cm dimension difference due to different manual measurement. :

Комплементите на стоката